Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare nesterile, culoare alba Mod de ambalare : 100 buc / cutie Dimensiuni :XL Material : NITRIL hibrid AQL:1,5 Capacitate tactila ridicata, rezistenta la rupere. In conformitate cu normele: EN 420:2003+A1:2009, EN ISO 374-1:2016, EN 374-4:2013, EN ISO 374-5:2016. . Declaratia de conformitate CE
- Număr anunț
- DA26348508
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.