Atribuită Cumpărare directă

PARCHET VINTAGE 10MM C32 413 BLACKWATE V PAC 46 PARCHET EXPERT 10MM C32 8461 MORITZ OAK PAC 90 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM M2 250 PLINTA PARCH CANAL 10456-6009 GRI ALASKA BUC 36 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-3131OLIVE BUC 13

Număr anunț
DA26388769
Autoritate contractantă
Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.478,42 RON
Valoare atribuită
10.478,42 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.478,42 RON

din 10.478,42 RON estimat