Atribuită Cumpărare directă

Balon distilare rotavapor 100ml 29/32 VTR636006920203 Buc 1730=510 Dop sticla 29/32 hexagonal VTR636001120506 17*13=221

Număr anunț
DA26358694
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731 RON
Valoare atribuită
731 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731 RON

din 731 RON estimat