Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii mutare mobilier Serviciul de Probatiune Bacău după cum urmează: MOBILIER 1: scaun vizitaror (6 buc.) si birouri (2 buc., pachete) de la Judecatoria Onesti (mun.Onesti, str.Tineretului nr. 1, jud. Bacău) la noul sediu al Serviciului de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Maramures nr. 30, jud. Bacau); MOBILIER 2: fiset metal DPNP1 (8 buc.), raft metallic (4 buc., pachete), cuier pom (3 buc.), dulap documnete cu 2 usi – Pal cires (6 buc., pachete) si masa de calculatorcu sertare cires (12 buc., pachete) de la Serviciul de Probațiune Prahova (mun. Ploiești, str.Ana Ipatescu nr. 1, jud. Prahova) la noul sediu al Serviciului de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Maramures nr. 30, jud. Bacau). Mutarea efectivă a mobilierului se va realiza în cursul lunii octombrie 2020 (perioadă estimată 21-31.10.2020). Se solicită: mașina transport marfa capacitate 3,5-5 t, capacitate volumică medie; 2 persoane pentru cărat mobilier din clădire la masină, încărcare – descărcare bunuri, cărat mobilier de la masină în clădire (manipulanți). Mobilierul va fi preluat din magazie (aflată la parterul clădirii), cărat la maşina de transport, încărcat în maşină, transportat în noua locaţie, descărcat din masină şi cărat în interiorul clădirii unde se află noul sediul al Serviciul de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Maramures nr. 30, jud. Bacau) NOTĂ: PACHETE înseamnă că mobilierul nu este asamblat, fiind ambalat la cutii.
- Număr anunț
- DA26373618
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- MARBOD MOB SRL (CUI 33450338)
- Cod CPV
- 63110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.