Atribuită
Cumpărare directă
PROSOP JUMBO 2STR.ALB XL: 8X23,11=184,88 LEI, 2.SERVETELE 25*25CM.ALBE.VRAC/2KG 8X23,95=191,60LEI, 3.PAHARE PLASTIC ALBE 80ML 100/SET 4X3,00=12,00LEI, 4.SAPUN LICHID 5L ROSA SENSITIVE/MILK&HONEY 5X19,98=99,90LEI, 5.SACI 30L LDPE ALBI.20/ROLA 40X2,55=102,00LEI, 6.MANUSI LATEX M 100/PAC. 2X 42,00=84,00LEI, 7.HARTIE IG.3STR PERFEX/10SET 35X6,88=240,80LEI. 8.SACI 60L LDPE NEGRI 10/ROLA 15X2,37=35,55LEI.
- Număr anunț
- DA26379198
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
- Furnizor / câștigător
- DERAMAR SRL (CUI 18745483)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,73 RON
- Valoare atribuită
- 950,73 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.