Atribuită Cumpărare directă

VITAMINA C-CETEBE 450TB/1.15 VITAMINA C 100FI/5.17 VITAMINA B1 50FI/2.13 VITAMINA B6 50FI/2.13 VITAMINA B12 50FI/2.13 OSTEOCARE 480TB/0.95

Număr anunț
DA26358154
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810 RON
Valoare atribuită
1.810 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.810 RON

din 1.810 RON estimat