Atribuită
Cumpărare directă
Trusa sanitara auto avizata MS si RAR, trusa va contine urmatoarele materiale: leocoplast 2,5 cm x 2,5 cm - 1 rola, plasture (pansament) 6 cm x 10 cm - 4 buc, compresa tifon sterila (10 cm x 8 cm) - 5 pachete x 25 buc, fasa tifon ( 5 cm x 4 cm) - 2 buc, fasa tifon (10 cm x 4 cm) - 2 buc, bandaj triunghiular nedeformabil (doua laturi de minimum 80 cm - 2 buc), pansamnet steril abosorbant - 4 buc, fasa elastica (5 cm x 4 cm) - 1 buc, manusi de unica folosinta din polietilena/latex (marime medie) - 2 perechi.
- Număr anunț
- DA26366316
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,72 RON
- Valoare atribuită
- 335,72 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.