Atribuită Cumpărare directă

Pachet Econom Hârtie Igienica Minijumbo alb (12 ROLE\BAX): 2 X 33,6 = 67,2 Pachet Econom Detartrant nufarul ultra activ 900 ml (5buc/pac): 1 X 44,5 = 44,5 Pachet Econom Galeata cu storcator+mop și sac menaj 35L: 1 X 17,6 = 17,6 Set Econom Saci menaj 35L (2role/set): 2 X6,4= 12,8 Pachet Econom Sapun lichid 5 L Bidon (2bid/pac) : 1 X 34,2 = 34,2 Pachet Econom Matura plastic cu coada lunga (2buc/pac): 1 X 13,6 =13,6 Pachet Econom Hartie igienica gri fara tub (50/set) (3set/pac): 1 X 43,2 = 43,2 Pachet Econom Saci de gunoi 120L (3role/pac): 30 X 14,7 = 441 Pachet Econom Pastile pisoar (2cut/pac) : 2 X 104 = 208 Pachet Econom Pastile pisoar și Sapun lichid 5L bidon : 1 X 69,7 = 69,7 Pachet Econom Servetele ZZ verzi (20/pac): 4 X 56 = 224 Pachet Econom Sapun lichid 5L bidon (2bid/pac): 2 X 35,4 = 70,8 Pachet Econom Detartrant Domestos 900 ml (2buc/pac): 15 X 13,8 = 207 Pachet Econom Crema de curatat Cif 500ml (2buc/pac): 9 X 13,6 = 122,4 Pachet econom Prosoape Pliate ZZ Albe (4buc/pac): 4 X 14,4 = 57,6 Pachet Econom Dezinfectant de maini Sanytol 250ml (5buc/pac): 1 X 69 = 69

Număr anunț
DA26372627
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.702,60 RON
Valoare atribuită
1.702,60 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.702,60 RON

din 1.702,60 RON estimat