Atribuită Cumpărare directă

Masa reglabila de forma dreptunghiulara, cu cadru metalic din profile rotunde cu diametrul de 25mm, acoperit cu polimeri sub forma de pulbere, pentru protectie. Picioarele metalice permit adaptarea inaltimii mesei pe 3 niveluri: 460/520/580 mm, in functie de categoria de varsta a copiilor. Varful picioarelor este imbracat in capace de plastic, pentru a proteja pardoseala. Blatul este realizat din PAL melaminat de inalta calitate, de 16mm, cu cant ABS de 1,00mm. Colturile sunt rotunjite, pentru siguranta copiilor. Dimensiuni: 1200x500x460/520/580mm Produs certificat EN 1729. Termen de garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26372068
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 36 (CUI 17383423)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601 RON
Valoare atribuită
2.601 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601 RON

din 2.601 RON estimat