Atribuită
Cumpărare directă
Marker Permanent Ek P200 08-22Mm Verde 10.000 BUC 2.4400 Sapun Lichid Cu Pompita 0.5l 15.000 BUC 4.8900 Dosar Plic RS A4 230g Alba Carolina 100.000 BUC 0.5000 Pix Cu Bila Ek R301 Amber Orange 1 Mm Albastru 110.000 BUC 0.5000 Saci 760x1350/0.07 Reciclati 100.000 BUC 1.4300 Hartie Igienica Perfex Alba 3Str 10Role/Set 12.000 SET 12.7400 Hartie Cop Xerox Transit A4 80Gr 500 Coli/Top 10.000 TOP 12.8300 Banda Adez Mascare Anker 50mm 80c 15.000 BUC 8.8700 Sfoara Canepa 200G 15.000 BUC 4.2300 Plic Cu Burduf B4 Siliconic 130Gr 250 X 353 X 50 Mm Kraft 50.000 BUC 0.8800 Ecuson Ecada Cu Ac Si Clips personalizate 165.000 BUC 1.5000 Tus Stampila Kores Albastru 40.000 BUC 3.5000 Termometru Cu Infrarosu 7.000 Buc 175.000
- Număr anunț
- DA26399008
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.479,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.479,93 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.