Atribuită Cumpărare directă

Lampa bactericida UVC profesionala 100W, portabila, pentru 85 mp, cu brat mobil, temporizator, telecomanda Lampa bactericida UVC 150W, portabila, cu brat mobil, timer si telecomanda, sterilizare suprafete, 120 mp Razele ultraviolete vor steriliza incaperea distrugand bacteriile, microbii si alte microorganisme oferind un mediu steril.

Număr anunț
DA26384470
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.654,69 RON
Valoare atribuită
2.654,69 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.654,69 RON

din 2.654,69 RON estimat