Atribuită
Cumpărare directă
Contract Service Standard – Echipamente BRIVO OEC 785 SN B3SS1800387 și Brivo OEC 685 SN B4S14082 1. Efectuarea unei (1) revizii tehnice a echipamentului / an; 2. Emiterea buletinului de verificare radiologică cu valabilitate 12 luni; 3. Intervenții service accidentale (la cererea clientului) care se vor factura cu 330,00 lei + TVA/oră . 4. Piesele de schimb eventual necesare se vor oferta, comanda și factura separat.
- Număr anunț
- DA26356397
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 71632000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.