Atribuită
Cumpărare directă
ACETAT DE ETIL - FLACON 1 LITRU - REACTIV PENTRU ANALIZA! COMANDA TOTALA MINIM ACCEPTATA 200 RON FARA TVA ( unu sau mai multe produse cumulate) Conţinut min 99.5 % Formulă chimică: C4H8O2 Masă moleculară: 88,1 g/mol Densitate relativă (20°C): 0,90 g/cm3 Descriere: lichid Solubilitate (în apă, 20°C): 85,3 g/l Nr. CAS: 141-78-6 Nr. EINECS: 205-500-4
- Număr anunț
- DA26363923
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182,50 RON
- Valoare atribuită
- 182,50 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.