Atribuită Cumpărare directă

Dosar plic carton - 40 bucati x 0,60 lei Dosar sina carton - 40 bucati x 0,45 lei Suport catalog carton - 20 bucati x 2,90 lei Ace cu gamalie 50gr. - 12 cutii x 1,20 lei Agrafe birou 78mm - 12 cutii x 3,10 lei Agrafe birou 33mm - 19 cutii x 0,78 lei Pix cu mecanism - 40 bucati x 1,20 lei Creion cu guma - 10 bucati x 0,85 lei Plic C6 siliconic alb - 80 bucati x 0,08 lei Plic C4 siliconic alb - 80 bucati x 0,28 lei Fluid corector - 12 bucati x 6,60 lei Tavite documente orizontale plastic - 20 bucati x 7,95 lei Capse 24/6 - 12 cutii x 1,00 lei Banda corectoare - 4 bucati x 6,85 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 18 bucati x 6,40 lei Dosar plastic cu sina - 30 bucati x 0,45 lei Sapun lichid cu pompita 1L - 15 bucati x 7,50 lei Alcool sanitar 500 ml. - 10 bucati x 7,50 lei

Număr anunț
DA26396138
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,52 RON
Valoare atribuită
845,52 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,52 RON

din 845,52 RON estimat