Atribuită Cumpărare directă

branza telemea 300gr.,cascaval dalia patrat 300gr.,iaurt 3,5%grasime 150gr. natural,sana 3,6%grasime 200gr.,lapte consum 1,5%grasime carton,branza de vaci galetusa 5kg.,smantana 16%galetusa 900gr.

Număr anunț
DA26384394
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15542300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,20 RON
Valoare atribuită
290,20 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,20 RON

din 290,20 RON estimat