Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA NaOH 4% (hidroxid de sodiu), Ulei de imersie RAL - 15ml, Solutie de fuxina fenolata – 1fl x 1000ml Solutie amestec decolorant – 1fl x 1000ml Solutie albastru de metilen – 1fl x 1000ml Indicatii:

Număr anunț
DA26375578
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
24224000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.796,55 RON
Valoare atribuită
1.796,55 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.796,55 RON

din 1.796,55 RON estimat