Atribuită
Cumpărare directă
Oferta Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 (conform specificatii minime OUG 144) + internet mobil: -25 GB trafic national inclus + Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 + SECURE NET Traficul inclus in aceste oferte este exclusiv national. Tableta va fi disponibila pentru livrare in a doua jumatate a lunii NOIEMBRIE. Fiecare tableta este echipata cu husa protectie împotriva zgârieturilor şi şocurilor, margine care să protejeze ecranul si să ofere funcționalitatea tip stand (inel, pliere etc.) caracteristici: Cel mai nou S.O. - Android™ 10 Diagonală display: 10,1" Tehnologie diplay: IPS, Touchscreen Capacitiv, Multitouch Rezoluție: 1280x800px HD CPU: Octa-core Memorie RAM: 3 GB Memorie Flash: 32 GB Memorie externă: până la 128 GB prin card microSD Aplicații: Word (Documente Google), Excel ( Foi de calcul Google), PowerPoint (Prezentări Google) Cameră principală: 5 MP AF Cameră frontală: 2 MP Conectivitate: 4G, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac 5GHz, Bluetooth Baterie: 6000 mAh Costul total pentru o perioada contractuala de 24 luni este de 168 EURO fara TVA, reprezentand 827,16 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9236 RON valabil in data de 15.09.2020
- Număr anunț
- DA26380951
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.271,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.271,60 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.