Atribuită
Cumpărare directă
pachet medicamente gradinita nr 4 NUMAR DE REFERINTA: 2 PRET DE CATALOG: 229,68 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33690000-3 Diverse medicamente (Rev.2) DESCRIERE: metoclopramid sirop = 2 buc , solutie oftalmica (tobradex) = 1 fl, lordestin sirop = 1 fl , paxeladi... mai departe 1 Increase value Decrease value
- Număr anunț
- DA26407399
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- FARMALEX SRL (CUI 2694456)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,68 RON
- Valoare atribuită
- 229,68 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.