Atribuită
Cumpărare directă
Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Ace panou pluta cut 4; Agrafe nr.3 de birou,100 buc/cutie,din metal nichelat inoxidabil cut 2; Biblioraft plastifiat 5 cm buc 10; Clips metalic pt. hartie 32 mm (12 buc/cutie) cut 2; Clips metalic pt. hartie 51 mm (12 buc/cutie) cut 2; Dosar din plastic, cu sina si perforatii buc 20; Pix cu mecanism buc 4' ; Tablou pluta, cu rama de 14mm, din lemn de pin, 60 x 90 cm buc 1; Textmarker pt. toate tipurile de hartie, roz, bleu, verde, galben, orange, varf retezat (1-4mm) buc 10; File din plastic, A4, transparent, 30 mic, (100 buc/set) buc 1;
- Număr anunț
- DA26378435
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,70 RON
- Valoare atribuită
- 137,70 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.