Atribuită Cumpărare directă

ATENTIE: oferta promotionala pentru cateter precurbat 12F 15cm de scurta durata, biluminal Kit cateter temporar pentru hemodializa, cu lumen dublu, radiopac, fabricat din poliuretan, sterilizat cu ETO, prevazut cu mansoane implantabile, conectoare Luer-Lock si cleme. STOC DISPONIBIL: catetere 12F 15cm cu valabilitate pana la 01/2021. ATENTIE: avem OFERTA PROMOTIONALA distincta in calaog pentru: kit cateter 14F 15cm extensii usor curbate - 8 buc cu perioada de valabilitate 09/2020. Carecteristici generale: Diametru: 12Fr, 14Fr Lungimi disponibile: 15cm si 20cm; Dimensiuni disponibile cu extensii drepte sau curbate. Kitul include: - Cateterul; - ac introducator in Y cu valva; - ghid introducator cu miez de nitinol cu vârful in J; - 2 buc dilatator cu proprietati hidrofile; - seringa de 5ml din trei componente; - 2 bucati plasture adeziv transparent; - Bisturiu nr.11 cu teaca scurta; - 2 Capacele cu cap din silicon. ATENTIE: inainte de plasarea comenzii, se va verifica la furnizor existenta pe stoc a cateterului, in cantitatea dorita, de tipul solicitat (drept, curbat) si cu dimensiunile dorite. In comanda se va specifica apoi exact cate bucati si cu ce dimensiuni se doreste a fi cateterul. Producator: KIMAL Plc Marea Britanie

Număr anunț
DA26391235
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.950 RON
Valoare atribuită
4.950 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.950 RON

din 4.950 RON estimat