Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pentru dispozitive si echipamente medicale termosensibile si pentru instrumentar chirurgical. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26397150
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,30 RON
Valoare atribuită
1.563,30 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,30 RON

din 1.563,30 RON estimat