Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 34*4.129; BANANE KG 18.50*4.587; MORCOVI KG 18*2.293; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.376; PATRUNJEL KG 9*5.504; TELINA KG 7*3.670; LAMAI KG 2.50*8.256; CEAPA KG 7*1.834; CEAPA ROSIE KG 5*2.752; VARZA KG 5*1.834; OUA BUC 210*0.349; CARTOFI KG 15*1.651; PERE KG 9*6.422; STRUGURI KG 9*7.340
- Număr anunț
- DA26395863
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626,87 RON
- Valoare atribuită
- 626,87 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.