Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 25*4.128; BANANE KG 12*3.211; MORCOVI KG 5*2.294; PATRUNJEL KG 3*5.503; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.376; TELINA KG 3*3.670; LAMAI KG 1.50*8.260; TAITEI DE CASA BUC 4*2.753; CEAPA KG 3*2.753; CEAPA KG 5*1.834; VARZA KG 3*1.833; CARTOFI KG 27*1.651; PERE KG 5*6.422 STRUGURI KG 5*7.340; OUA BUC 120*0.349; FASOLE KG 2*8.255
- Număr anunț
- DA26395912
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,68 RON
- Valoare atribuită
- 405,68 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.