Atribuită Cumpărare directă

Acetilena puritate > 99%, in butelii proprietate furnizor mai mari sau egal de 6,3 kg (6.3, 7, 8, 10 kg). Chirie: 0,48/zi/but. pentru primele 90 zile; 2,20/zi/but. pentru ce depaseste.

Număr anunț
DA26372023
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24321115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.250 RON
Valoare atribuită
41.250 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.250 RON

din 41.250 RON estimat