Atribuită Cumpărare directă

Fabricat din copolimer de polipropilenă de înaltă calitate: rezistent la șocuri, rezistent la temperaturi scăzute, ușor, netoxic, complet reciclabil -Puternic, dur, ergonomic, modular, ușor de asamblat și curățat -Ramele verticale pentru igiena maximă,sac pentru lenjerie murdară atașat de carucior Rame verticale cu fante pentru coșuri laterale, care se pot atasa ulterior -Pereții laterali fixi și ușile laterale complet netede -Suport pliabil, reducând considerabil dimensiunile generale ale căruciorului după utilizare. Echipat cu bara ergonomică, suporturi pentru mâner și cârlige -Coșul central cu etichetă care poate fi personalizată, scriind numele operatorului, zona de lucru sau alte informații utile -Ușă pentru compartimentul central de depozitare echipată cu cheie detașabilă și mâner cu compartiment cheie. Configuratie: Miner de ușă din plastic și cauciuc Baza scurtă cu roți din cauciuc ø 125 mm Set de rafturi din plastic (2 buc) Extensie de bază pentru cărucior pentru sacul de rufe murdare. Coș central din plastic Profil de închidere cu prindere pentru coș central și suport pentru sac Perete lateral fix cu știfturi de fixare Ușa dreaptă cu știfturi de fixare Suport pliant 120l pentru deșeuri, cu cârlige de fixare a pungii, cârlig pentru praf, clemă pentru mâner Dimensiuni aproximative zona cu sac: 73x97,5 cm, capacitate 120 L

Număr anunț
DA26407797
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
UNISTAR HORECA S.R.L. (CUI 38607965)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.800 RON
Valoare atribuită
20.800 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.800 RON

din 20.800 RON estimat