Atribuită Cumpărare directă

Antiseptic pentru dezinfectia mainilor, pe baza de alcool, Meditol gel ICF, autorizat MS, bidon 1L, cu dozator L 200 32.89 6578.00 2. Alcool sanitar 500ml, Mona, 70%, avizat MS L 100 13.08 1308.00 TOTAL OFERTA FARA TVA: 7886.00 Preturile nu contin TVA; Termen de livrare– maxim 5 zile lucratoare din momentul primirii comenzii. Perioada de valabilitate a ofertei este de 30 de zile; Costul transportului este inclus in pret; Termen de plata maxim 30 de zile

Număr anunț
DA26384493
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.886 RON
Valoare atribuită
7.886 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.886 RON

din 7.886 RON estimat