Atribuită Cumpărare directă

Furnizare hârtie xerox-50 bc, capsatoare-30 bc, plic C6-8 bc, C5-2 bc, C4-2 bc ,plic burduf-300 bc, dosare carton-300 bc, dosare plastic-300 bc, saci aspirator-40, hârtie igienică-3 baxuri

Număr anunț
DA26398900
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.935,98 RON
Valoare atribuită
6.935,98 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.935,98 RON

din 6.935,98 RON estimat