Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport persoane cu Microbuz cu sofer, capacitate 23 de locuri, pe ruta Campia Turzii / Cluj Napoca si retur - 2 microbuze de 23 de locuri in data de 23 septembrie 2020 cu plecare de la sediul primariei Campia Turzii la ora 7.00

Număr anunț
DA26388454
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
HAPPY SERV SRL (CUI 8721541)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat