Atribuită Cumpărare directă

HARTIE A4 = 50 BUC X 14.29=714.50, CART ML 2165 =2 BUC X 125.21=250.42 TOTAL = 964.92

Număr anunț
DA26405633
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI 15343414)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964,92 RON
Valoare atribuită
964,92 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964,92 RON

din 964,92 RON estimat