Atribuită
Cumpărare directă
Operaţiuni de dezinfectie prin nebulizare cu personal calificat in incinta ISMB. Suprafaţa estimată 6060 m3, (incaperi de birouri si holuri). Prestarea serviciului se va face la sediul din Str. Icoanei nr. 19, sector 2, Bucureşti de catre operatori calificati,care detin echipament tehnologic performant necesar operatiuniide nebulizare, in data de 22.09.2020 orele 16.30.
- Număr anunț
- DA26393882
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
- Furnizor / câștigător
- RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212 RON
- Valoare atribuită
- 1.212 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.