Atribuită Cumpărare directă

Diploma personalizata buc 107 1.20 128.40 24.40 2 taxe curierat in afara Bucurestiului buc 1 25.21 25.21 4.79 mai putin

Număr anunț
DA26380821
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,61 RON
Valoare atribuită
153,61 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,61 RON

din 153,61 RON estimat