Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant pe baza de alcool 70% pentru dezinfectarea igienica a mainilor. Actiune rapida. Aviz BIOCID Nr. 2393BIO/01/12.24 eliberat de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide Caracteristici: - gel pentru dezinfectarea mainilorcu agenti de hidratare pentru protejarea mainilor - omoara 99,99% dintre cei mai periculosi germeni - foarte eficient in cazul infectiilor virale - formula cu actiune rapida - excelent pentru igienizarea in birouri, toalete si bucatarii - ideal pentru cazuri in care apa sau prosoape nu sunt accesibile - lasa mainile moi si netede - mentine un mediu curat - nu are culoare - nu are miros Standarde de performanta: EN 1500 privind solutiile bactericide (dezinfectant pentru maini) EN 12791 privind dezinfectarea mainilor in blocul operator EN 14476 privind solutiile virale EN 4120:2007 privind contaminarea alimentelor
- Număr anunț
- DA26375652
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU, BARLAD (CUI 4446546)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.547,95 RON
- Valoare atribuită
- 12.547,95 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.