Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare BON CONSUM AC TOP 15 7,56 113,4 DELEGATII TOP 10 4,2 42 INDEX TIP SAGEATA SET 10 2,27 22,7 FOLII A4, 35 MICRONI, NOKI, 100 BUC/SET SET 15 7,56 113,4 BIBLIORAFT BUC 20 5,88 117,6 POST-IT BUC 10 2,52 25,2 FISA MAGAZIE BUC 300 0,08 24 CORECTOR BANDA BUC 10 2,52 25,2 FOI PARCURS TRANSPORT PERSOANE TOP 10 7,14 71,4 SFOARA BUMBAC GHEM 20 3,78 75,6 LIPICI BUC 10 1,68 16,8 DOSAR CARTON CU SINA BUC 100 0,42 42
- Număr anunț
- DA26407325
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,30 RON
- Valoare atribuită
- 689,30 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.