Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 8 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Vrancea Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 -8 persoane - Deces din orice cauza: 10.000 RON - Deces ca urmare a unui accident: 10.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5.000 RON - Cheltuieli medicale din orice cauza: Max. 1.000 RON - Spitalizare din orice cauza: 50.00/zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca ca urmare a unui accident: 25.00/zi x 30 zile - Interventie chirurgicala din orice cauza: Max 3000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2,000 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 2,000 RON - Boli grave: 5.000 RON - Boli profesionale: Max. 10.000 RON Acoperire: în timpul activităţii declarate Perioada asigurata: 12 luni,
- Număr anunț
- DA26404875
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.829,04 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.