Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului : Sandbox 25GB ( internet nelimitat : primii 25GB cu viteza de 225 Mbps, dupa cei 25 GB, viteza scade la 128 kbps), fara posibilitatea de a face costuri suplimentare la terminarea traficului lunar inclus - Pret abonament lunar: 7 euro +TVA/luna/abonament, total pentru 295 de bucati: 2065 euro + TVA/luna - Tableta gratuita: Allview Viva H1003LTE PRO/1 + husa - Termen de livrare : aproximativ 60 de zile Oferta este valabila pentru un Contract valabil 24 luni. Costul lunar al serviciilor prezentate mai sus este de 2065 euro fara tva . Pretul de catalog: 1 euro = 4.9260, curs vodafone valabil in data de 22.09.2020
- Număr anunț
- DA26414233
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244.132,56 RON
- Valoare atribuită
- 244.132,56 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.