Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ MULTIFUNCȚIONALĂ LASER MONOCROM A4= 4 BUCĂȚI x 1034 LEI FĂRĂ TVA= 4136 LEI FĂRĂ TVA. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ MULTIFUNCȚIONALĂ LASER MONOCROM A4 ANEXA 1 LA NR. 2560796 DIN 16.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. 665 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 17.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL ACHIZITORULUI CU NR.2564233 DIN 17.09.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU OBIECTE DE INVENTAR, MULTIFUNCȚIONALE LASER MONOCROM A4, ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂȘURĂRI A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UITĂȚII, PENTRU A FACILITA ACCESUL SIMULTAN LA SERVICII DE TIPĂRIRE ȘI MULTIPLICARE A DOCUMENTELOR SPECIFICE ÎNTOCMITE ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020
- Număr anunț
- DA26388768
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.136 RON
- Valoare atribuită
- 4.136 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.