Atribuită
Cumpărare directă
Solutie parchet Konga 5l -10 Domestos 5l -12 Clor 4l Javel - 12 Galeta cu storcator 15l - 10 Mop bumbac 250g -30 Dezinfectant multisuprafete 750ml cu plv Oxivir -30 Dezinfectant multisuprafete 5l Alcosan -18 Suma Tab -1 Dezinfectant gel maini 500ml Purell cu pompita -130 Saci menaj 60l-35 Saci menaj 120l -15 Prosop hartie z -200 Laveta bumbac 3/set -10 Servetele 150/cut pop-up -20 Prosop in rola 90m -30 Cos gunoi cu pedala -2 Botosei sterili 100/set-3 Manusi nitril 100/set -6 Sapun lichid antiba
- Număr anunț
- DA26385736
- Autoritate contractantă
- Seminarul Teologic Ortodox "Sf.Cuv.Dionisie Exiguul"Constanta (CUI 29259756)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.805,85 RON
- Valoare atribuită
- 11.805,85 RON
- Data publicării
- 20.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.