Atribuită
Cumpărare directă
MASTIC BITUMINOS RALUFUG 198 - Mastic Bituminos permanent elastic, polimerizat, folosit pentru etansarea si colmatarea rosturilor, crapaturilor si fisurilor din suprafetele asfaltice si betonate la platforme aeroportuare, autostrazi si drumuri, benzinarii, hale industriale si pavaje. Mod Ambalare: cutii 25kg, 600 kg / palet
- Număr anunț
- DA26386613
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
- Cod CPV
- 44831100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.726 RON
- Valoare atribuită
- 3.726 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.