Atribuită Cumpărare directă

Containere recoltoare urocultoare recipiente universale pentru urina, sputa si alte fluide biologice, recipiente recoltare probe, 120ml, STERILE cu raze gamma, ambalate individual. CALITATE SUPERIOARA Marcaj CE. Fabricate din polipropilena, cu capac filetat si eticheta Pot fi utilizate pentru recoltarea probelor de urina dar si pentru prelevarea probelor de sputa, apa, lichide biologice, pulberi, etc UM = buc - Ambalaj 250 buc/cutie Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator.

Număr anunț
DA26409438
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat