Atribuită Cumpărare directă

SJ22PCM, VF7YBBMPB11590349 SJ04VKW, UU1LSDJKH38692332 SJ20PCM, UU1LSDJWC39655046 Termen de valabilitate 12 luni incepand cu 26.09.2020

Număr anunț
DA26400402
Autoritate contractantă
Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,55 RON
Valoare atribuită
341,55 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,55 RON

din 341,55 RON estimat