Atribuită Cumpărare directă

Toner HP83X compa KeyLine black HP-CF283X CA-CRG737 BUC 2.00 Tonner negru HP-CE285A/CRG725-DEDICAT BUC 1.00 Capse nr.10 1000/cutie KANGARO BUC 10.00 Cartus cerneala Epson black T00S14A pt. Epson EcoTank L3151, L3150, L3111, L3110; BUC 1.00 Cartus cerneala Epson cyan T00S24A pt. Epson EcoTank L3151, L3150, L3111, L3110; 65ml BUC 1.00 Cartus cerneala Epson magenta T00S34A pt. Epson EcoTank L3151, L3150, L3111, L3110; BUC 1.00 Cartus cerneala Epson yellow T00S44A pt. Epson EcoTank L3151, L3150, L3111, L3110; BUC 1.00

Număr anunț
DA26412166
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,40 RON
Valoare atribuită
222,40 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,40 RON

din 222,40 RON estimat