Atribuită
Cumpărare directă
AUTOCOLANT "PASTREAZA DISTANTA " 25 BUC SAGETI INDICATOARE 25 BUC DEZINFECTANT 0.750 ML K-SEPT 10 BUC DEZINFECTANT MAINI 5L 3 BUC SAPUN LICHID 6 BUC PIX ALBASTRU 36 BUC SFOARA BBC 3 BUC SCOTCH HARTIE 3 BUC TUSIERE 12 BUC TUS ALBASTRU 9 BUC DOSARE CARTON CU SINA 30 BUC SACI PVC 12 BUC SCOTCH BIROU 3 BUC
- Număr anunț
- DA26404133
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,42 RON
- Valoare atribuită
- 779,42 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.