Atribuită Cumpărare directă

CHIZITIE DIRECTĂ TRUSĂ ELECTROIST - 1 BUC x 1445,38 LEI FĂRĂ TVA. BUNUL FURNIZAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ TRUSĂ ELECTRONIST, ANEXA LA NR.2560801 DIN 17.09.2020, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 21.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL ACHIZITORULUI CU NR.2564311 DIN 21.09.2020.PRODUSUL VA ASIGURA APROVIZIONAREA CU OBIECTE DE INVENTAR, NECESAR BUNEI DESFĂȘURĂRII A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UNITĂŢII, PENTRU ÎNTREȚINEREA ȘI CURĂȚAREA TEHNICII DE CALCUL ȘI A ECHIPAMENTELOR DE RESORTUL C.T.I. DIN DOTAREA UNITĂȚII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.

Număr anunț
DA26395669
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,38 RON
Valoare atribuită
1.445,38 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,38 RON

din 1.445,38 RON estimat