Atribuită Cumpărare directă

10 3027272 BATERIE ROSA SPALATOR P.M. BRR2A BUC 3,00 79,21 199,69 37,94 20 3031270 RACORD EXTENSIBIL 1’’1/4 DIA. 32/40 8056 BUC 3,00 5,00 12,61 2,39 30 3032113 KOMFORT VENTIL 5/4"+SITA METALICA 63 C31 BUC 3,00 6,00 15,13 2,87 40 2000056 COT HTB 32X87 PP SC BUC 4,00 1,00 3,36 0,64 50 2000048 COT HTB 32X45 PP SC BUC 3,00 1,05 2,65 0,50 60 2000599 MUFA DUBLA HTMM DN 32 PP SC BUC 3,00 1,55 3,91 0,74 70 5000171 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA) BUC 2,00 14,47 24,32 4,62 80 2000683 TEAVA PP 32X1,8-1500MM+INEL BUC 10,00 4,49 37,73 7,17 90 2000044 TEAVA PP 32X1,8-1000MM+INEL BUC 4,00 3,08 10,35 1,97 100 2000472 TEAVA PP 32X1,8- 500MM+INEL BUC 5,00 1,87 7,86 1,49 110 2001077 TEAVA PP 75X1,9- 250MM+INEL BUC 6,00 2,90 14,62 2,78 120 7005421 COLIER 1" +DIBLU 50505B000040C BUC 20,00 5,31 89,24 16,96 130 2000549 RAMIFICATIE HTEA 32X87 PP SC BUC 2,00 1,79 3,01 0,57 140 2014212 ROBINET COLTAR CU CAP CERAM 1/2-1/2 VEGA BUC 8,00 25,80 173,45 32,95 150 2007330 COT FIL INT-INT 90 2 ZN BM BUC 1,00 15,71 13,20 2,51 160 2000247 NIPLU 280 2 ZN BM BUC 4,00 12,54 42,15 8,01 170 1023553 CANEPA DISPERSOR 27550052 BUC 14,00 11,11 130,71 24,83 180 2023712 PASTA ETANSARE VERDE 460G ECO TECH BUC 1,00 4,83 4,06 0,77 190 1007118 DISC TAIERE METAL 125X1.6 2608600219 BUC 6,00 4,50 22,69 4,31 200 2005758 RAC OLANDEZ FIL INT-INT 330 2 ZN BM BUC 1,00 37,49 31,50 5,99 Pagina 2 210 2000124 GARNITURA OLANDEZ 2’’ BUC 6,00 1,48 7,46 1,42 220 1019724 BUTELIE GAZ 190 GR BUC 2,00 6,89 11,58 2,20 230 2001690 ROBINET B

Număr anunț
DA26406189
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
974,80 RON
Valoare atribuită
974,80 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

974,80 RON

din 974,80 RON estimat