Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CUPRINDE URMATOARELE PRODUSE: LAMPA STR. LED30W 141BUC CONTACTOR 65A 4BUC BANDA LED 25ML MUFA BANDA LED 3BUC CABLU AFY16 50ML CONSOLA MET. 1M 2BUC CLEMA CDD 4BUC

Număr anunț
DA26400807
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
PLUS ELECTRIC & LIGHTING SRL (CUI 33830310)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.008 RON
Valoare atribuită
35.008 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.008 RON

din 35.008 RON estimat