Atribuită Cumpărare directă

Dosar plic carton - 50 bucati x 0,60 lei Plic C5 siliconic alb - 20 bucati x 0,18 lei Plic TB4 burduf 5cm kraft siliconic - 25 bucati x 0,88 lei Plic C6 siliconic alb 50 bucati x 0,08 lei Capse nr.10 - 25 cutii x 0,75 lei Capse 26/6 - 2 cutii x 3,60 lei Rigla 50cm plastic - 2 bucati x 2,10 lei Elastice bani 100gr. - 2 pungi x 3,45 lei Post it 75x75mm culori neon - 5 bucati x 1,40 lei Marker CD - 5 bucati x 1,75 lei Pix cu gel cu mecanism - 5 bucati x 3,30 lei Pix cu mecanism albastru - 10 bucati x 1,20 lei Pix cu mecanism rosu - 5 bucati x 1,20 lei Pic verde - 5 bucati x 1,20 lei Pix negru - 5 bucati x 1,20 lei Banda corectoare - 10 bucati x 6,85 lei Clips 51mm 12 bucati/cutie - 1 cutie x 6,50 lei Foarfeca 20,5cm - 1 bucata x 6,40 lei Etichete A4 autoadezive 1/coala 100/top - 2 topuri x 27,00 lei Etichete A4 au

Număr anunț
DA26407789
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,35 RON
Valoare atribuită
410,35 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,35 RON

din 410,35 RON estimat