Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale pentru amenajari interioare 1 NUMAR DE REFERINTA: 0153 PRET DE CATALOG: 264,64 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44192000-2 Alte materiale de constructii diverse (Rev.2) DESCRIERE: 1 PENSULA GALBENA 50MM SB131004 B 1.00 4.6218 2 PENSULA GALBENA 20MM SB131001 B 1.00 2.5210 3 HARTIE ABRAZIVA SB106086 M 2.00 2.1008 4 HOLSURUB AUTOFILETANT 4x20 SA119869 B 10.00 0.1681 5 HOLSURUB AUTOFILETANT 4x30 SA119870 B 10.00 0.3361 6 LAMBRIU SA189033 B 3.85 14.2857 7 COLTAR PVC SA129032 B 5.00 7.1429 8 BATERIE 8090 H20 SA110048 B 1.00 46.2185 9 HOLZSURUB SA183869 B 150.00 0.0420 10 LAC 5079 0.75 L SA191065 B 2.00 27.7311 11 VOPSEA SC110018 B 1.00 9.2437 12 DILUANT SA158558 B 1.00 7.5630 13 POLIADEZ 100ML PET SB134001 B 2.00 5.0420 14 COMUTATOR SA152003 B 1.00 9.2437 15 VOPSEA SPRAY SA102506 B 1.00 13.4454 Pachet materiale pentru curatenie 2 NUMAR DE REFERINTA: 0389 PRET DE CATALOG: 49,16 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44192000-2 Alte materiale de constructii diverse (Rev.2) DESCRIERE: 1 SACI MENAJERI OPTIMA 20L 20 BUC/ROLA SB133093 ROL 1.00 7.5630 2 REZERVA MOP BUMBAC 220G SA106035 B 5.00 5.0420 3 MUCEGAI STOP 1/1 SB105001 B 1.00 16.3866
- Număr anunț
- DA26411912
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- ZONIX SRL (CUI 1232670)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313,80 RON
- Valoare atribuită
- 313,80 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.