Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 50X14.29 PIX CU RADIERA 4X7.98 DOSAR SINA 100X0.50 TONER IMPRIMANTA 2X162.18 BATERIE LAPTOP 1X172.26 PIX 2X1.68 FOLIE 2X6.30 MOUSE 1X40.33 ETICHETE 1X34.45 MARKER 24X1.25 TONER SAMSUNG 111 2X67.22 MEMORY STICK 1X52.10 REUMPLERE TONER 2X40.34 REUMPLERE TONER 2X67.22
- Număr anunț
- DA26400630
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.815,44 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.