Atribuită Cumpărare directă

Achizitie instrumente educationale de percutie necesare desfasurarii orelor de muzica. Furnizor serios. Raport calitate-pret bun

Număr anunț
DA26407511
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL NAVODARI (CUI 23590202)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37316000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,13 RON
Valoare atribuită
436,13 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,13 RON

din 436,13 RON estimat