Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACCESORII SI CONSUMABILE PENTRU MOTOUTILAJE compus din : cap trimmy T45X M12 Buc 3 cutit panza circulara Scarlet 200/22/1" Buc 1 tub cu vaselina (225g) Buc 5 filtru aer 545Rx, 555Rxt Buc 2 snur demaror d4.0mm (1m) Buc 2 ulei 4T SAE 30 0,6L Briggs&Stratton flacon 2 fir trimmy Hva 3.0mmX240m Opti Rotund Buc 2 ulei amestec 10L Husqvarna LS+ Bidon 1 ulei 4T SAE 30 1,4L Oregon flacon 1 ulei 4T SAE 30 0,6L Oregon flacon 1 lant 15".325 1,3mm 95TXL Pixel Buc 1 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 1

Număr anunț
DA26359389
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566,38 RON
Valoare atribuită
1.566,38 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566,38 RON

din 1.566,38 RON estimat